Наші випускники 2022 року — студенти кращих ЗВО Китаю

Кілька днів тому ми отримали надзвичайно приємні новини про те, що випускники Київської гімназії східних мов № 1, які вивчали а нашому закладі освіти китайську мову, вступили до провідних університетів Китаю. Ми щиро вітаємо з новою віхою в житті Суханову Антоніну, Цириленка Артема, Дученка Вадима (Юньнанський педагогічний університет); Байдак Анастасію (Шанхайський університет іноземних мов), Білецьку Катерину (Шанхайський університет транспорту та інформаційних технологій), Гаєву Зінаїду (Шанхайський економіко-фінансовий університет), Гордєєва Даніїла (Шанхайський Східно-китайський педагогічний університет). Необхідно зазначити, що гордістю гімназії завжди є, були та залишаються наші випускники, досягненнями яких ми пишаємося не лише тоді, коли вони стоять на порозі випуску зі школи, але й у той час, коли досягають успіху впродовж довгого й цікавого, насиченого подіями життя. Ми всі розуміємо, що на долю цьогорічних випускників випали серйозні випробування, але також віддаємо належне нашим хлопцям і дівчатам, захоплюємося тим, що вони виросли такими освіченими, цілеспрямованими, стійкими, що навіть опинившись у такій складній ситуації, ні на мить не полишили прагнення втілити в життя свою мрію, стійко йшли до чітко окресленої мети – продовжити навчання в університетах Китаю.
Наші дорогі випускники всі одинадцять років не лише наполегливо та з надзвичайною зацікавленістю вивчали китайську мову, самобутню культуру великого народу, а й брали активну участь у всіх заходах, які відбувалися за ініціативи та сприяння органів освіти України, Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Інституту Конфуція та, звичайно ж, нашої неймовірної гімназії.
Ми всі знаємо, що останні кілька десятків років вивчення китайської мови у світі стрімко набирає популярністі та стає необхідним тим, хто працює в різних галузях — бізнесу, освіти, міжнародної торгівлі, міжнародних відносин, дипломатії тощо. Упевнені, що володіння китайською мовою відкриває для наших випускників нові горизонти, можливість здобувати вищу освіту в одній із найрозвиненіших країн Азії, а головне допомагати зміцнювати відносини народів України та Китаю. Бажаємо нашим випускникам успіхів у навчанні, життєвих звершень, перемог та високих досягнень у всіх починаннях. Адміністрація гімназії та педагогічний колектив висловлює подяку Міністерству освіти та науки України, Посольству Китайської Народної Республіки в Україні за підтримку та співпрацю, а також сприяння вступу наших гімназистів до закладів вищої освіти КНР. Пишаємося нашими учнями та вдячні педагогам-китаїстам , які навчили китайської мови та змотивували наших гімназистів обрати та вступити в найрейтинговіші ЗВО Китаю!