«Добрий день, математика з України!» (збірник задач)

Після початку повномасштабної війни рф проти України тримати освітній фронт стало вкрай важливим. Навчання та шкільне життя не тільки зміцнюють нове покоління, а й допомагають йому адаптуватися до нових реалій. Українське вчительство завжди вирізняється активною громадянською позицією й долучається до волонтерства та захисту країни.
Учителі Київської гімназії східних мов № 1 міцно тримають свій освітній фронт. Оскільки сам процес навчання нас,педагогів, заряджає, тримає та дає сили, ми якнайшвидше почали знову викладати, відновлюючи навчальний процес у буремні часи війни,щоб повернутися до звичайного нам усім ритму життя, щоб відчувати, що ми робимо саме те, що можемо в цій ситуації : навчати та виховувати дітей із любов’ю.

Навчальний 2021-2022 рік у нашій пам’яті залишиться назавжди. У кожного будуть свої, різні спогади. Незвичайними були уроки, спілкування, завдання…. І незвичайним стало закінчення навчального року… Незвичайними є теперішні літні канікули… Щоб підтримати наших учнів (щоб під час канікул вони не забували улюблену математику), вчителі створили збірник цікавих задач «Добрий день, математика з України!»
Друзі, маємо за честь презентувати Вам до ознайомлення вибрані сторінки створеного нами збірника, який є результатом колективної роботи вчителів математики та їхніх учнів. Збірник у повному обсязі вийде друком найближчим часом.

Любі діти!
На злість ворогам та на радість собі сумлінно вивчаймо математику!
Упевнені, що, ви, долаючи перешкоди, які зараз маєте на своєму життєвому шляху, не лише станете міцнішими, але й більш свідомими громадянами нашої України! Бажаємо успіхів при розв’язуванні задач! Наближаємо Перемогу плідним навчанням!

Вибрані сторінки збірника: