Результати НМТ гімназистів КГСМ №1

Закінчилася основна сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ), яка тривала з 22 липня до 04 серпня. Вперше в історії України масове тестування проводилося онлайново. Для забезпечення 20 змін тестувань у межах основної сесії було створено та задіяно 566 екзаменаційних центрів в Україні та 64 за кордоном. Для учнів в умовах повномасштабної війни це було нове випробування, яке вони гідно пройшли.

Для проходження НМТ зареєструвалося 97 одинадцятикласників Київської гімназії східних мов №1. Підтвердили проходження тесту 76 осіб, які були поділені на дві сесії — основну та додаткову. В основній сесії брали участь 68 учнів, що склало 89,4% від загальної кількості випускників Київської гімназії східних мов №1.

За результатами тестування:

Гуменюк Вероніка, учениця 11-В класу, склала два предмети НМТ (історію та математику) на максимальні 200 балів – учителі Дмитренко В.І. та Рибалка Н.С.

Три учні склали НМТ із одного предмета (математика) на 200 балів:

Крамаренко Регіна (11-Б), учитель Дмитренко В.І.

Мещеряков Георгій (11-Б), учитель Дмитренко В.І.

Перевузник Ілля (11-А) — учитель Проскура О.І.

Пишаємося нашими гімназистами, вдячні педагогам за високий рівень підготовки учнів до Національного мультипредметного тесту. Київська гімназія східних мов №1 — заклад освіти, де навчають і навчаються кращі з кращих! Наш освітній фронт гартує спільну Перемогу!