Дякуємо ЗСУ!

6 грудня — День Збройних Сил України. Цей день став святом для усіх нас, бо ми з надією дивимося на наших захисників, у надійних руках яких мир та спокій України, цінності та свобода нашого  народу. Збройні Сили України — опора держави, приклад незламності та спротиву російському агресорові.  

Уклінно дякуємо всім, хто стоїть на захисті української держави! У рамках Хакатону-2022 у Київській гімназії східних мов №1 пройшов День волонтерства і вдячності ЗСУ. Метою заходів стала цільова допомога і підтримка рідних та близьких наших учнів, батьків, які нині перебувають в рядах захисників України. Учні виготовляли обереги, листівки , писали листи та відеозвернення зі словами подяки і підтримки нашим «воїнам добра», захисникам, пораненим. Під час проведення акцій «Енергія смаколиків» родини зібрали для захисників консервацію , вітамінні суміші (лимони, мед, горіхи, сухофрукти); «Тепло для захисника»—  теплі речі, складники для виготовлення окопних свічок. Батьки гімназистів, військовослужбовці також передали вітання дітям та звернулися із словами-дороговказами.  

Хай наша повага і підтримка надають додаткових сил ЗСУ! Разом ми наближаємо нашу спільну, одну на всіх ПЕРЕМОГУ. 

Слава Україні! Героям Слава! 

Фото:

Відео:

https://www.youtube.com/shorts/xFwZb6kr_lA

 

#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2022 #Вівторок_ЛІНІЯ_ДОПОМОГИ  #День_волонтерства_ і_вдячності_ЗСУ                                                             #Освітній_фронт_КГСМ1 #Усе_буде_КГСМ1