Зустріч із директором Інституту імені Юнуса Емре в Києві

Сьогодні до Київської гімназії східних мов №1 завітав директор Інституту імені Юнуса Емре в Києві пан Іхсан Демірбаш. Із цим закладом нашу гімназію об‘єднують роки дружби та співпраці, тож і цього разу говорили про майбутнє — мирне та переможне. У якому буде місце навчанню в затишних класах, просторій бібліотеці, куди повернуться свята, дитячий сміх і радість нових зустрічей, наша традиційна гостинність приймати друзів та високих гостей із різних країн світу. 
Усі ці питання обговорювалися під час зустрічі директорки Київської гімназії східних мов №1 Оксани Проскура із директором Інституту імені Юнуса Емре в Києві Іхсан-беєм. 
Пан директор також завітав на урок до учнів 2-В класу, які вивчають турецьку мову. Діти зустріли гостя турецькою піснею, руханкою з промовлянням тексту турецькою мовою, мали змогу поспілкуватися з Іхсан-беєм і навіть поставити йому питання. Розмову також було продовжено з вчителькою турецької мови Наталею Джигорою. 
Потім наш гість разом із секретарем Інституту Анастасією Айворонською мали змогу в супроводі заступниці директора з питань міжнародної співпраці Оксани Манжелій оглянути корпус гімназії, який постраждав від пожежі 14 лютого. 
Зустріч була теплою й діловою водночас. Планів багато, а їх реалізація попереду.
Вдячні панові директорові Іхсану Демірбашу за візит і підтримку нашого закладу освіти🇺🇦🤝🇹🇷

Фото: