День охорони праці та XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня — у Всесвітній день охорони праці — відзначається День охорони праці. У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» — 2023. Попри війну, ми маємо провести цей конкурс та зробити свій внесок у перемогу України .
Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі (з грудня по лютий) згідно з пунктом 6 Положення про проведення Конкурсу територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях.
Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України (березень — квітень).⤵️
Онлайн-альбом дитячих малюнків за результатами Конкурсу 2022 року можна переглянути за посиланням:
https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/albom-malunkiv-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022
Оскільки конкурс набув міжнародного визнання, бажано, щоб автор робив напис на малюнку як українською, так і англійською мовами. Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням:
http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/