«Дипломатичні студії» з Послом Туреччини в Україні

Минулий тиждень позначився важливими для Київської гімназії східних мов №1 подіями, серед яких особливе місце посів візит до закладу освіти Надзвичайного та Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні пана Ягмура Ахмета Гюльдере. Про його перебіг ми писали декількома постами раніше.
Окремою частиною цього візиту була зустріч старшокласників із Його Високоповажністю паном Послом у рамках започаткованих цього року «Дипломатичних студій». Це була майже годинна розмова, під час якої учні дізналися багато цікавого, зокрема пан Посол розповів про свій шлях у дипломатії; зупинився на економічних питаннях та ролі Туреччини у світовому економічному та політичному просторі; деталізував деякі аспекти зовнішньої та внутрішньої політики своєї держави: не залишилася поза увагою нашого високоповажного гостя розповідь про ділові та дружні відносини Турецької Республіки та України, перспективи їх розвитку.
Учні подякували за цікаву розповідь, висловили співчуття щодо великої кількості загиблих під час землетрусу 6 лютого 2023 року. Старшокласники змогли поставити дуже цікаві питання та отримати на них вичерпні відповіді. Учні питали про поради майбутнім дипломатам; про те, як працюють у команді співробітники посольства тощо.
На знак подяки діти вручили шанованому гостеві наші вже традиційні подарунки: ляльку-мотанку роботи гімназійної майстрині О.П. Величко, солодощі з українськими краєвидами.
Слова щирої подяки та впевненості в тому, що серед наших сьогоднішніх старшокласників є майбутні дипломати, сказала директорка Київської гімназії східних мов №1 Оксана Іллівна Проскура. Світлини на згадку та побажання успіхів стали завершальним акордом зустрічі. А ще всі висловили сподівання на подальше продовження спілкування з паном Послом.

Ось відгуки наших старшокласників про зустріч:

Аліса Мартиненко, 10-Б клас
Зустріч із паном Послом Турецької Республіки в Україні була дуже цікавою та мотивуючою. Пан Посол справив неймовірно позитивне враження своєю харизмою та вмінням доступно пояснити, і я щаслива, що мала честь послухати таку успішну та ефектну людину. Із іншого боку, так як зустріч була англомовною, випала нагода ще й на практиці застосувати власну англійську. Сподіваюся, що в майбутньому таких інформативних та захоплюючих зустрічей буде ще більше.

Денис Давидов, 10-Б клас
Було надзвичайно приємно слухати та спілкуватися з такою поважною особою. Вдячний панові Послу за поради щодо дипломатичної служби.

Микола Вівсяник, 10-А клас
Дуже сподобалося! Було неймовірно цікаво послухати розповідь Надзвичайного і Повноважного Посла, а також дуже приємно почути слова підтримки з його боку.

Євгенія Браніцька, 10-В клас
Зустріч із паном Послом Турецької Республіки в Україні виявилася інформативною, корисною і дуже приємною. Я занотувала собі декілька дипломатичних порад, отримала відповідь на питання, яким давно цікавилася…

Нізар Абугалі, 10-В клас
Мені було приємно усвідомлювати, що пан Посол виділив час на відвідування нашої гімназії та зустріч з нами. Його відкритість і харизма справили незабутнє враження. Отримав надзвичайно позитивні емоції під час зустрічі.