Воркшоп для викладачів корейської мови в Україні

24 квітня 2023 року у стінах Корейського освітнього центру відбувся П’ятий воркшоп для викладачів корейської мови в Україні. У заході взяли участь учителі корейської мови Київської гімназії східних мов №1 Вдовиченко Карина Богданівна та Сидорчук Інна Ігорівна. 
Із вітальним словом до учасників воркшопу звернувся очільник Корейського освітнього центру пан Кім Кьонг Тхак.
Захід був надзвичайно цікавим та актуальним. Фахівці порушили питання викладання корейської мови в Україні, поділилися досвідом, обговорили стратегії розвитку кореїстики в Україні. 
Головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту освіти МОН України Оксана Ярославівна Коваленко розповіла про особливості організації освітнього процесу в ЗЗСО України, зокрема в умовах воєнного стану.
Сидорчук І.І. презентувала всім присутнім специфіку форм і методів дистанційного навчання корейської мови в Київській гімназії східних мов №1.
Тож цьогорічний воркшоп для кореїстів — це захід, який дав його учасникам практичний досвід роботи у викладанні корейської мови, сприяв обміну ідеями, об’єднанавши кореїстів довкола напрацювання освітніх цілей, зокрема  у викладанні корейської мови. Безперечно, набутий досвід педагоги використають під час навчання своїх учнів!