Продовження освітнього проєкту зі школою Shinjeong Girls’ Middle School (м. Сеул, Республіка Корея)

Наприкінці минулого тижня наші учні-кореїсти долучилися до другого уроку-майстерки онлайн у рамках співпраці та партнерських відносин асоційованих шкіл ЮНЕСКО між Київською гімназією східних мов №1 і Shinjeong Girls’ Middle School (м. Сеул, Республіка Корея).

Цього разу заняття було не менш насиченим, як і минулого: корейські учні познайомили наших гімназистів із особливостями святкування Дня вчителя у Республіці Корея. А корейські друзі дізналися про святкування Дня матері й Дня батька в Україні. Далі була робота в групах, де наші учні виготовляли традиційні корейські віяла з півоніями так, як цього їх навчали дівчата-кореянки по той бік екранів. Отримали й домашнє завдання – виготовити брелок із гвоздикою, символом Дня вчителя в Кореї. 

Паралельно зі своїми колегами з Кореї наші вчителі корейської мови складали плани  на  І семестр уже наступного навчального року. 

Учні гімназії познайомилися з корисним додатком –  서울 math meta-verse 서울 수학학습 메타버스.  А вже насамкінець відбулася захоплива віртуальна  подорож визначними памʼятками Сеула та розв’язування математичних завдань. 

Учні обох шкіл – української та корейської – мали змогу поспілкуватися, розповісти про культуру своїх країн, повчитися корейської та української. 

Переконані, що наступний навчальний рік віщує багато цікавого в рамках співпраці між нашими закладами освіти🇺🇦🤝🇰🇷