12 травня 2026 року в Київській гімназії східних мов №1 відбулося урочисте нагородження учнів – переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу наукових есе «Україна – простір діалогу між Сходом та Заходом: інтеркультурність та традиційність сучасної особистості».
У заході взяли участь ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олена Караман та Тимчасово повірений у справах Республіки Ірак в Україні, Повноважний Міністр Тарек Аділ Казем.
Під час церемонії учні отримали грамоти та цінні подарунки за високий рівень наукової роботи, дослідницьке мислення та осмислення важливих питань міжкультурного діалогу.
Київська гімназія східних мов №1 висловлює щиру подяку Освітньому центру при Посольстві Республіки Корея в Україні за надані подарунки для учасників конкурсу та підтримку молодіжних наукових ініціатив.
Пишаємось нашими учнями, які гідно представляють гімназію на всеукраїнському рівні, демонструють високий рівень наукової підготовки, міжкультурної компетентності та активну громадянську позицію.
Щиро дякуємо партнерам, науковцям і педагогам за плідну співпрацю та спільний внесок у розвиток освіти і науки України.









