Ювілей королеви

21 квітня Її Величність королева Великої Британії Єлизавета ІІ святкує свій 95-річний ювілей.  Не залишились осторонь цієї знаменної події й наші учні. Разом із учителями англійської мови вони долучилися до привітань у цей день, адже легендарна монархиня не тільки зачаровує ніжними образами, але водночас є своєрідним символом Великобританії.

Чарівна Єлизавета ІІ, попри свій престижний статус,  веде досить скромний спосіб життя. Її Величність не вітає зайвої уваги  журналістів, тому ніколи не погоджується на інтерв’ю. Відтак багато фактів, які стосуються вподобань та особистого життя Єлизавети ІІ, залишаються маловідомими широкому загалу.

Наші учні залюбки досліджували її життєвий шлях, традиції та звичаї королівської родини, готували листівки, фото та відеоколажі з привітаннями.

У ці квітневі дні весь світ співчуває Її Величності з приводу непоправної втрати — смерті чоловіка, принца Філіпа Единбурзького.  Уперше за 73 роки Єлизавета ІІ зустрічає свій день народження без того, із ким створила велику родину, який стояв поруч і підтримував в усі часи.

Тож ми щиро бажаємо Її Величності завжди залишатися взірцем стійкості,  незламного духу, водночас вишуканості та жіночності! Long live the Queen!

 

Фото:

Відео: