Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні, професором паном Юдді Кріснанді

🇲🇨🇺🇦🇲🇨🇺🇦🇲🇨🇺🇦🇲🇨🇺🇦🇲🇨🇺🇦🇲🇨
22 квітня учні 10-11 класів, учителі англійської мови, адміністрація Київської гімназії східних мов №1 мали змогу провести інтегрований урок-конференцію з ініціативи та за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні, професора пана Юдді Кріснанді та очільниці соціально-культурного та освітнього відділу при Посольстві — пані Ерни Херліни. Тема зустрічі «Чудова Індонезія: земля, де святкується різнобарв’я». Із вітальним словом до присутніх звернувся пан Посол, а згодом усі учасники почули й дізналися, завдяки презентації пані Ерни Херліни, багато цікавого про неймовірну країну Індонезію.
Це надзвичайно мотивуючий захід як для педагогів, так і учнів, діалог останніх із паном Послом так захопив Його Високоповажність, що хвилини конференції збігли непомітно. Насамкінець ми подякували за зустріч та запросили пана Посла на святкові урочистості з нагоди 85-річчя з дня заснування нашого освітнього закладу. 

Тож чим стала ця конференція для наших учнів? Що змінюють такі заходи в житті майбутніх випускників? Чи варто й надалі працювати в такому напрямку? Вашій увазі пропонуємо відгуки старшокласників про онлайн-зустріч із Послом Республіки Індонезія в Україні, професором паном Юдді Кріснанді:

Атаманчук Ніка, учениця 11- А класу
Ця конференція — чудова нагода дізнатися більше про інший народ із перших вуст. Нам розповідали про особливості та звичаї Індонезії, ми отримали детальні відповіді на наші питання, що допомогло ще більшому розкриттю ментальних рис цього чарівного народу.

Ілля Завадський, учень 10- В класу 
У ході сьогоднішньої конференції я отримав чимало знань щодо роботи посла, культури та взаємовідносин України з Індонезією. Інформація, що була подана, є насправді корисною та цікавою. Я дуже вдячний за можливість поспілкуватися з представниками Посольства та Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні. Усі вони були привітними з учасниками конференції. Я вважаю, що це прекрасний досвід для мене, що допоможе змотивувати на обрання фаху та розширити мій світогляд.

Суханова Антоніна, учениця 10-Б класу
Я дуже вдячна моїй рідній гімназії за таку можливість бути присутньою на конференції з Послом Індонезії.
Спілкування проходило у дружній атмосфері, було дуже цікаво.
Багатьом учням надали можливість поставити питання містеру Юдді Кріснанді, на які ми отримали досить змістовні відповіді.
Я дуже задоволена зустріччю, тому що в майбутньому, як і містер Юдді, хочу стати дипломаткою.

Чорна Тетяна, учениця 10- В класу 
Дякую за можливість бути присутньою на такій цікавій конференції! Я з захопленням слухала про Індонезію. Також конференція надихнула мене цікавитися іншими країнами, їхньою культурою, традиціями та, звичайно, вивчати іноземні мови!

Цириленко Артем, учень 10- Б класу 
Дякую за запрошення на чудову конференцію. Я отримав певний досвід, почувши розповідь Посла Республіки Індонезія в Україні, переглянувши презентацію його радниці. Мені дуже сподобалася організація цього заходу ще й тому, що в ньому брало участь багато дітей із нашої гімназії, а також вдячний за можливість поставити питання. Це була дуже хороша практика для моєї англійської мови. 
Із нетерпінням чекаю на зустріч, але вже не онлайн. Дякую!!!

Олександра Чумак, учениця 10-Б класу 
Мені випала честь бути присутньою на зустрічі з Послом Індонезії, і я дуже рада, що мені вдалося дізнатися трохи більше про країну Індонезія, аніж каже нам Вікіпедія. Пан Юдді виявився цікавою людиною, яка знається на своїй справі, він максимально докладно відповідав на всі питання, що цікавили учнів. Мені також вдалося дізнатися деякі тонкощі професії посла, поставивши питання Його Високоповажності. Завдяки цій зустрічі я серйозно думаю відвідати прекрасну країну Індонезію та побачити її на власні очі!

Дученко Вадим, учень 10-А класу 
Для мене ця зустріч стала чудовим шансом дослідити індонезійську культуру, природу та національні особливості. Тепер я можу сказати, наскільки теплими та веселими є люди в Індонезії, і також маю надію збільшити кількість напрямків співпраці між Індонезією та Україною. Дякую всім учасникам зустрічі!

Отже, після таких слів хочеться працювати, мотивувати, надихати, адже головними, заради кого плануємо та проводимо такі зустрічі, є наші УЧНІ! Навчаємо з любов’ю😇