1 жовтня — День заснування Китайської Народної Республіки

Першого жовтня в Китаї відзначається національне свято — День заснування Китайської Народної Республіки. Від імені адміністрації, учнівсько-педагогічного колективу напередодні було надіслано вітального листа з нагоди 72 річниці заснування КНР Надзвичайному та Повноважному Послу Китайської Народної Республіки в Україні панові Фань Сяньжуну. 
А в п‘ятницю, 1 вересня, у нашій гімназїї проводилася низка заходів та інтегрованих уроків із нагоди національного свята Китаю. Також була підготовлена тематична виставка, на якій представлені основні віхи історичного шляху Китаю, можна було ознайомитися з цікавими фактами та світлинами із життя китайців.
Інтегровані уроки були проведені з використанням інтерактивних технологій, які мали на меті проілюструвати взаємозбагачення культур Китаю та України.
Старшокласники під час уроків розлогіше дізнатися про видатних постатей КНР, як-от: Сунь Ятсена – першого Президента Китайської Республіки; Ден Сяопіна — архітектора політики реформ та відкритості в Китаї (1978).
Усі гімназисти, що вивчають китайську, мали можливість взяти участь у вікторинах та конкурсах, які були присвячені Піднебесній. Єднаючи культуру та мову, єднаємо народи! 🇨🇳🇺🇦