До уваги батьків!

Доброго ранку, шановні батьки наших гімназистів! Доводимо до вашого відома, що адміністрація Київської гімназії східних мов №1 щоденно здійснює моніторинг та аналіз ситуації, пов‘язаної із захворюваністю дітей, зокрема й на коронавірусну хворобу. Станом на 28 січня ситуація із захворюванням учнів тривожна, але не критична. Найбільше занепокоєння викликає значна кількість вчителів, які перебувають на лікарняних. Отже, стратегічні рішення на понеділок, 31 січня, будемо приймати в неділю, 30 січня, після опитування вас, шановні батьки, та наради адміністрації.
Наразі КМДА не приймає рішення про впровадження дистанційного навчання для закладів освіти та покладає прийняття рішень на адміністрації закладів. Разом із тим, будь-яке схвалене рішення має бути нормативно обґрунтованим, інакше це розцінюється як перевищення посадових обов‘язків.
Зараз педагоги, котрі перебувають на своїх робочих місцях, максимально мобілізувалися, включивши внутрішні резерви та сили, старанно виконуючи свої посадові обов’язки. На жаль, є серйозна ймовірність того, що найважчі тижні попереду. Але водночас переконана, що лише згуртувавшися, ми переможемо будь-що, зокрема й коронавірус. Тож бережіть себе та дбайте про здоров‘я всіх ваших близьких і рідних. З повагою директорка гімназії Оксана Проскура