Міжнародний день ненасилля

2 жовтня у світі відзначався Міжнародний день ненасилля, який започатковано на честь дня народження Махатми Ганді, творця філософії ненасилля, яка вплинула на національні та міжнародні рухи прихильників мирних змін.
Цього дня в Ботанічному саду імені академіка Олександра Фоміна біля пам’ятника Махатмі Ґанді відбулися урочисті заходи на честь дня народження видатного мислителя.
На запрошення Посольтва Респусбліки Індія в Україні на заході була присутня кадидат педагогічних наук, учитель мови гінді Катерина Валеріївна Довбня та неодноразова учасниця й переможниця поетичних читань мовою гінді наша гімназистка Софія Топчій. Проникливі слова про мир, якого так прагне кожна свідома людина, звучали з уст Надзвичайонго та Повноважного Посла Республіки Індія в Україні ЙВ пана Харша Кумара Джейна. Також на заході був присутній Поліха Ігор Зіновійович — український дипломат, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Індія (2015-2022 рр.). Приємно було бачити на урочистій зустрічі й наших випускників, а зараз працівників Міністерства закордонних справ України. Пишаємося!
А в самій гімназії всі охочі могли познайомитися з тематичною виставкою та цікавим пізнавальними відео про Махатма Ґанді (підготувала зав.бібліотекою В.В. Тельчарова). Третього жовтня діти на уроках мови гінді знайомилися з традиціями свята та постаттю видатного Махатми Ґанді. Ми за мир, проти війни та насилля!