«Випалюй!» – виставка сучасної української кераміки

15 грудня в Українсько-Японському центрі КПІ імені Ігоря Сікорського відбулося відкриття виставки сучасної української кераміки «Випалюй!».
Офіційна церемонія відкриття виставки, присвяченої 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією, відбулася за участі високоповажного гостя — Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні, Його Високоповажності пана Мацуда Кунінорі.
Виставка презентує вироби авторської кераміки, яку створили та випалили цього року українські митці-керамісти в традиційній японській дров’яній печі анаґама. Показ увібрав близько 30 авторських керамічних композицій, об’єднавши роботи 11 українських митців-керамістів, які захоплюються дров’яними випалами.
На відкритті виставки присутніми були вчителі японської мови Київської гімназії східних мов №1, які мали нагоду поспілкувалася з паном Послом та запросити Його Високоповажність від імені всієї гімназійної родини відвідати наш заклад освіти.
Безперечно, ми живемо в часи унікально-драматичних подій у різних сферах нашого з вами життя! Тож долучатися до заходів у царині культури — хороша ознака того, що в нас усе буде добре🇺🇦🤝🇯🇵
Більш детальну інформація про виставку знайдете за посиланням: https://www.facebook.com/125011520952938/posts/5662786440508724/?flite=scwspnss