Сертифікація педагогічних працівників

Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних умінь застосування сучасних методів і технологій навчання. Попри введення воєнного стану в Україні, процес сертифікації не припинився, а кількість учасників навіть зросла. Сертифікація є ефективною світовою практикою оцінювання професійної діяльності вчителя. Це вкотре доводить, що українські вчителі не лише навчають, а й удосконалюють та підтверджують свою майстерність. Ця процедура призначена, щоб стимулювати та заохочувати вчителів із високим рівнем майстерності до ще більш значущих досягнень.
Цьогоріч успішно пройшли сертифікацію та отримали сертифікат 1171 учитель 1–4 класів, зокрема серед них є вчителі Київської гімназії східних мов №1: Журба Тетяна Сергіївна, Гупал Олена Сергіївна та Плужник Інна Миколаївна. Вітаємо колег із успішним проходженням сертифікації-2022. 
Тетяна Сергіївна Журба  вже вдруге блискуче пройшла сертифікацію та взяла  участь у зустрічі 15 грудня 2022 року, організованій Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом та головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком.
Приємно відзначити, що учасники сертифікації, попри непрості сьогоднішні реалії, змогли гідно показати свої практичні уміння у використанні сучасних підходів та технологій навчання.
Зичимо колегам міцного здоров’я, оптимізму, творчого пошуку, успішних звершень задуманих справ та талановитих і небайдужих вихованців! Пишаємося!