Вітання магістрам!

Учитель — це насамперед той, хто ніколи не зупиняється, не стоїть на місці, а рухається сам і спонукає до руху інших. А рух для педагога — це навчання й здобуття нових навичок.
Уперше поняття «навчання впродовж життя» («lifetime learning») з’явилось у роботах британських учених на початку ХХ століття. А вже наприкінці 90-х Європейський Парламент і Рада Європи взяли цю концепцію за основу нової освітньої політики, щоб допомогти майбутнім фахівцям навчитися підлаштовуватися до умов змінного ринку праці. 
Зважаючи на такі віяння сьогодення, цього року три педагоги Київської гімназії східних мов №1 стали магістерками, завершивши навчання за спеціальністю «Управління закладом освіти» в Київському унівеститеті імені Бориса Грінченка!
Наші найщиріші вітання Світлані Олексіївні Цільмак, яка здобула диплом із відзнакою, Тетяні Сергіївні Кабанець та Оксані Валеріївні Жуковській. Бажаємо нашим магістрам подальшої успішної професійної діяльності, радості нових відкриттів, натхнення та сприятливих можливостей для самореалізації. Пишаємося!