Новий 2023 рік за східним календарем

Новий рік за східним календарем або Китайсьий Новий рік — це свято традиційно в нашій гімназії було галасливим, велелюдним та надзвичайно барвистим! На жаль, 2022 вніс свої корективи. 

Але життя продовжується, тож ми вітаємо всіх із Новим 2023 роком за східним календарем! Бажаємо якнайбільше всіляких гараздів, а найголовніше — миру та Перемоги! 

Адже хочеться, щоб ми та наші учні змогли помандрувати до Китаю 🇨🇳 і там зустріти Китайський Новий рік, убравшися в одяг червоного кольору, посмакувати традиційними китайськими цзяодзи; піднести один одному по два мандарини, а також подарувати парне число купюр в червоних конвертах. І обов’язкоао завершити двотижневе гуляння, спостерігаючи масштабний фестиваль повітряних ліхтариків.

Чи попрямувати до Республіки Корея 🇰🇷, а там помилуватися вбраними у святковий ханбок учасниками феєричного святкування; поїхати на берег моря, щоб зустріти перші промені новорічного сонця. Наступного ранку з’їсти ттоккук, бо таким чином у Кореї можна дізнатися про вік людини, запитавши: «Скільки мисок ттоккука Ви з’їли?». 
І ось так подорожувати країна за країною, країна за країною…

А після захопливих мандрівок повернутися в Україну 🇺🇦 й поділитися враженнями від побаченого!

Також у рамках святкування Нового року за східним календарем у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого Корейський культурний центр провів захід, під час якого всі присутні мали нагоду познайомитися з традиціями святкування Нового року в Кореї, скуштувати національну страву, переглянути новорічну виставу, почути корейські пісні, подивитися на вишукані корейські танці та виступ чемпіонів України з тхеквондо. На заході були присутніми вчителька корейської мови К.Б. Вдовиченко, вчителька мови гінді К.В. Довбня, заступник директора О.В. Манжелій та учні 11-ого класу, які вивчають корейську мову.

Дорога гімназійна родино! Усе, що ми робимо, відбувається заради щасливого майбутнього. А воно — у наших дітях, у наших учнях! Їх роботи ви можете також переглянути за посиланнням на гугл-диск:
https://drive.google.com/drive/folders/1J3Rbgnlj_rU0OVfBfFhYe4zOzN6mQ53x

Цьогорічне святкування Нового року за східним календарем доводить, що незважаючи на те, що ми зараз переживаємо, незважаючи на відстань, яка нас розділяє, на відсутність світла, зв‘язку, ми разом, освітлені спільною ідеєю, зігріті теплом наших сердець, готові навчатися й навчати за принципами освітньої дипломатії, початки якої закладені саме в Київській гімназії східних мов №1.
Кожна учнівська робота — це недаремно витрачений час, творчість, часточка душі, знання та бажання пошуку нового! Вдячні кожній дитині, кожній родині, яка долучилася до святкування Нового року за східним календарем, здійснивши творчий проєкт. А за кожним учнем стоїть учитель — мотиватор і натхненник, а найголовніше — небайдужа людина, яка не лише навчить, а й змотивує, підтримає й повірить! Тож наразі дякуємо вчителям китайської та корейської мов: Беспалько А.В., Вдовиченко К.Б., Гарбарчук С.М., Ковальчук А.О., Мілюк К.С., Павленок Т.В., Перетяжко Л.М., Сократовій Л.Г., Хань Ліні-лаоши, Чжен В.А. за роботу з учнями, яку вони провели, аби зацікавити дітей темою Нового року за східним календарем, традиціями проведення свята тощо.
Наші учні та педагоги — 
М👏О👏Л👏О👏Д👏Ц👏І