«Дипломатичні студії»: зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці

«Дипломатичні студії»: зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці паном Василем Боднарем

Друзі, набирають обертів наші «Дипломатичні студії». Днями відбулася вже 3 зустріч у рамках проєкту для старшокласників. Цього разу на онлайн-зв‘язок із десятикласниками вийшов Надзвичайний і Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Василь Миронович Боднар. До слова, наші учні вивчають турецьку мову, тож зустріч мала й філологічний аспект. Важливо, що пан Посол, розмовляючи з десятикласниками, давав їм вкрай важливі й практичні поради. Було зазначено, аби досягти успіху, необхідно працювати над собою вже зараз: добре знати рідну мову, практикувати іноземну, уміти формулювати чітко й зрозуміло власну думку, застосовувати на практиці навички представляти себе, володіти мистецтвом красномовства; вивчати країни (і тут важливі деталі). Варто усвідомлювати вже зараз, наскільки в майбутньому, виходячи із тих досягнень у навчанні, які має учень, а в майбутньому фахівець, він буде конкурентноздатним на ринку праці (тут про «серйозність гравця» — таке словосполучення зацікавило присутніх на черговій студії). Важливим для майбутнього дипломата, до прикладу, може стати питання лояльності, яке є одним із базових у дипломатичній царині. Не менш важливою для сучасної молодої людини є її соціальна активність, звичайно ж, працелюбність, а ще відкритість, зокрема й для ЗМІ.
Традиційним під час «Дипломатичних студій» став блок питань високоповажному гостеві. Дестятикласники запитували про те, як Туреччина відновлюється після низки землетрусів, які сталися в країні в лютому; як ставляться пересічні громадяни цієї країни до подій в Україні; наскільки важливо знати мову, традиції, історію та культуру країни, у яку отримано призначення задля проходження дипломатичної служби тощо. Насамкінець пан Посол запропонував продовжувати такі студії, до прикладу, залучивши до бесіди інших дипломатів Посольства, представників української діаспори в Туреччині.
Ми вдячні Надзвичайному та Повноважному Послу України в Турецькій Республіці за зустріч і чекаємо на нові🤝