Звернення до Європейського Парламенту

Київська гімназія східних мов №1 бере участь у конкурсі проєктів літньої школи Жана Моне на тему: «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи» (Європейський Союз  – ERASMUS,  проєкт PeaECH ). Розроблено та реалізовано проєкт «Англійська мова єднає Україну та Європу». У рамках проєкту учні-учасники підготували Звернення до депутатів Європейського Парламенту із закликом об’єднати зусилля для зупинення російської агресії, засудження та притягнення до кримінальної відповідальності підпалювачів війни проти України, державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

#Усе_буде_Україна #Освітній_фронт_КГСМ1 #Усе_буде_КГСМ1

 

Звернення до Європейського Парламенту

учнів Київської гімназії східних мов № 1 —

 асоційованої школи ЮНЕСКО (Україна),

учасників (учасниць) конкурсу проєктів літньої школи Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи» (проєкту PEAЕCH ЄС – ERASMUS)

 

Шановні депутати Європейського Парламенту!

Ми, учні Київської гімназії східних мов № 1 (Україна) —  асоційованої школи ЮНЕСКО, вітаємо видатну роль Європейського Союзу, його інституцій у підтримці України, у консолідації зусиль європейської спільноти на підтримку зовнішньополітичного курсу України на членство в Європейському Союзі, допомогу в боротьбі із широкомасштабною агресією російської федерації проти нашої держави. 

Ми – свідки жахіть війни, окупації українських земель, руйнування інфраструктури міст, сіл, закладів освіти, пам’яток історії та культури.  Під час повітряних тривог у місті Києві ми змушені навчатися, перебуваючи в укриттях. 

Нам відомі численні факти порушення прав дітей та прав і свобод людини. Ми засуджуємо масові вбивства мирних українських громадян, акції катування, в тому числі дітей, знищення житла, застосування заборонених видів озброєння до мирних мешканців, знищення історичної спадщини. Це викликає в нас постійну тривогу та занепокоєння за наше майбутнє. 

Навчаючись англійської мови, однієї зі східних мов у 1-11 класах, ми усвідомлюємо роль англійської мови в єднанні України та Європи, свою місію в розвитку міжкультурної комунікації між молоддю Європи та України, важливість консолідації зусиль у боротьбі за мир на європейському континенті та в актуалізації миротворчої освіти в Україні, популяризації миротворчих цінностей об’єднаної Європи в українському суспільстві. 

Україна – це Європа! Українці – європейці!

Як учасники міжнародного проєкту «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи (Європейський Союз – ERASMUS) та нашого проєкту «Англійська мова єднає Україну та Європу», закликаємо Вас об’єднати зусилля прогресивної європейської спільноти для зупинення російської агресії, засудження та притягнення до кримінальної відповідальності підпалювачів війни проти України, її державного суверенітету та територіальної цілісності.

 

27 квітня 2023 року