День дітей у гімназії за японською традицією

Незабутньо та цікаво пройшов у Київській гімназії східних мов №1 День дітей (за давньою японською традицією, Свято хлопчиків), що є складовою «золотого тижня», низки свят і вихідних у Японії в кінці квітня — на початку травня.
На вході до закладу учнів і педагогів зустрічали дівчата у вишуканих кімоно. Вхідна група була прикрашена «короповими прапорами» — кой-ноборі, які є незмінними символами святкування. Усі охочі могли написати побажання до свята, свої мрії!
Але як же без гостей та ще й наших давніх друзів і партнерів із Українсько-Японського центру КПІ імені Ігоря Сікорського. Цього разу пан Хітоші Накамура читав учням початкової школи та п’ятикласникам казку японською мовою, перезентацію до якої підготували дев’ятикласники. Також юні умільці вчилися в‘язати фуросікі («фурошикі») — давня японська традиція загортання речей у вузлик — чудовий спосіб для пакування будь-якого подарунку. А вчила їх цього молода майстриня, співробітниця центру, Діана Швець. 
Учні 1-их, 4-их і 8-их класів долучилися до майстерки з орігамі — «кабуто» — одного з символів свята. 
А як радісно зустріла малеча Пікачу — персонажа японських творів під брендом «Покемон», ім’я якого перекладається з японської як «грозова миша», адже це подібний на гризуна покемон електричного типу. 
Про неймовірну Японію діти мали змогу почути від учнів восьмих класів; дев‘ятикласники також ділилися своїми спогадами про недавню подорож до цієї неймовірної країни. Також діти отримали на згадку наліпки з символами Японії.
Усі гімназисти за QR-кодом мали змогу долучитися до цікавої вікторини про Японію, а ТОП-5 ще й отримати призи.
Погода сприяла тому, аби учні змогли запустити в небо японських повітряних зміїв. Як же було круто, коли над гімназією замайоріли ці яскраві атрибути дитинства, які стали символом обов’язкового здійснення мрії про МИРНЕ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ. 

Цей день прошов цікаво та змістовно завдяки творчості, креативу та любові до своєї справи учителів японської мови Зої Юріївни Бойцової, Зої Миколаївни Карпенко та Анастасії Олегівни Антипової.

Неймовірний день із незабутніми враженнями у нашій КГСМ №1 🇺🇦🤝🇯🇵

Фото:

Чудове відео про всі ці події: