Підписання Меморандуму про співпрацю між КГСМ №1 та КНЛУ

16 травня в приміщенні Київського національного лінгвістичного університету відбулася урочиста зустріч із нагоди підписання МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ між Київським національним лінгвістичним університетом і Київською гімназією східних мов № 1 Святошинського району міста Києва.

Цей докумет регламентує відносини та напрями співробітництва між Київським національним лінгвістичним університетом в особі ректора професора Васька Романа Володимировича та Київською гімназією східних мов № 1 в особі директорки Проскура Оксани Іллівни.

Від Київського національного лінгвістичного університету на зустрічі були присутні проректор із навчально-виховної роботи і міжнародних зв’язків професор Максименко Анатолій Петрович, декан факультету східної і слов’янської філології професор Сорокін Сергій Володимирович, начальник відділу міжнародних зв’язків Пожар Анастасія Борисівна, директорка Центру перської мови і культури доцент Охріменко Марина Анатоліївна.

Київську гімназію східних мов №1 представляли заступниці директора Цільмак Світлана Олексіївна та Манжелій Оксана Володимирівна, завідувачка кафедри вчителів китайської мови Чжен Віра Абрамівна, учитель арабської мови Саліх Саліх Абд, учні 10-х класів Вівсяник Микола, Мартиненко Аліса та Кухта Крістіна.

Підписання Меморандуму стане документальним підтвердженням двосторонніх відносин між обома закладами, які склалися в попередні роки, мають своє продовження зараз і в майбутньому. Документ регламентує низку заходів, які покликані поглибити двосторонні відносини між КНЛУ та КГСМ №1, зокрема: участь гімназистів в освітніх, культурних, літературних, мистецьких заходах, ініційованих КНЛУ; залучення студентів та науково-педагогічних працівників КНЛУ до участі в освітньому процесі (майстер-класи, воркшопи, мистецькі проєкти, мовні клуби тощо) гімназії; використання нашим закладом навчально-методичної бази КНЛУ для проведення занять зі східних мов, соціально-спрямованих заходів тощо; проведення обома закладами інших спільних освітньо-культурних заходів (лекцій, семінарів, тренінгів, конференцій, зустрічей тощо); розроблення та втілення навчальних, інформаційних програм, курсів і різноманітних проєктів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності учнів, педагогів гімназії, студентів та науково-педагогічних працівників КНЛУ; сприяння розвитку освітнього, наукового, культурного середовищ та їх всебічна медіапідтримка на різних інтернет-платформах і в соціальних мережах та інші форми співробітництва.
Попереду багато спільної роботи! Але від цього, переконані, отримають задоволення та користь усі учасники освітнього процесу Київської гімназії східних мов №1 та Київського національного лінгвістичного університету!

Також пропонуємо ознайомитися з новиною на сайті КНЛУ: