День пам’яті та перемоги над нацизмом

8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день – не лише дата завершення війни, а й нагадування про страшну ціну людських втрат, про катастрофу війни та її уроки для сучасності.

Українці у складі антигітлерівської коаліції зробили вагомий внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини.

Символом пам’яті про Другу світову війну є червоний мак — знак шани до мільйонів загиблих, скалічених доль і зруйнованих життів.

Сьогодні ці історичні уроки набувають для нас особливого значення, адже Україна знову виборює свою незалежність і право на мирне майбутнє. Пам’ятаючи минуле, ми утверджуємо цінність людського життя, свободи та миру.

08 травня гімназисти долучилися до тематичних заходів, інформаційних хвилин та вшанування пам’яті загиблих.

Пам’ятаємо про уроки минулого —  будуємо майбутнє без війни.

Ніколи знову! Не забудемо! Переможемо! #КГСМ1