14 травня в Київській гімназії східних мов №1 знову відбулася тепла й натхненна зустріч із пані Mariko Ukiyo. Під враженням від першого знайомства та щирого спілкування з нашими учнями пані Mariko вирішила повернутися до гімназії та подарувати чудові подарунки — символи Японії, які стали справжнім проявом уваги, дружби та поваги до українських дітей і культури.
Щиро вдячні пані Mariko Ukiyo за відкритість, доброзичливість, підтримку нашого закладу та прагнення до міжкультурного діалогу. Такі зустрічі надихають учнів на вивчення японської мови й культури, відкривають нові можливості для міжнародної співпраці та взаєморозуміння.
Сподіваємося на подальші теплі зустрічі та спільні проєкти!








