День дітей у Республіці Корея та урочисте приймання – Відео

05 травня Київська гімназія східних мов №1 мала честь приймати шановних гостей з Республіки Корея з нагоди Дня дітей (어린이날) — Його Високоповажність Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пана Пак Кічанга, співробітників Посольства Республіки Корея в Україні, а також директора Освітнього центру Посольства Республіки Корея в Україні пана Джон Чон Юна. Подія стала теплою зустріччю, сповненою щирості, культурного обміну та натхнення для учнів.
🎥 Запрошуємо переглянути відео з цієї події.
Детальніше про подію читайте за посиланням https://kgsm1.kiev.ua/2026/05/08/den-ditej-u-respublitsi-koreya-ta-urochyste-pryjmannya-u-kgsm-1/