Мислити, творити, аналізувати, діяти!
Навчальний рік успішно завершився, і наразі триває період підбиття його підсумків та аналізу найважливіших здобутків нашої гімназійної родини. Однією з таких знакових подій, що вже стала традицією закладу, є Інтелектуальний тиждень. Уже третій рік поспіль він об’єднує учнівство та педагогічний колектив навколо наукового пошуку, творчості й критичного мислення. Тематична концепція тижня вдало поєднала інноваційні технології, можливості штучного інтелекту, використання гейміфікованого середовища у навчанні та міжпредметну інтеграцію. Наймолодші гімназисти продемонстрували високий рівень згуртованості та просторової уяви під час створення тематичної піксельної фотозони з гігантських кубів-пазлів. Учні 7–8 класів долучилися до інтелектуального діалогу «ШІ і я: хто кого доповнює». Вони аналізували роль штучного інтелекту в сучасному світі та виконали творче завдання — спробували переосмислити сюжети класичних літературних творів, інтегрувавши в них технології майбутнього. Старшокласники представили на розгляд експертів власні екологічні розробки та STEM-моделі. На уроках іноземних мов учні досліджували мудрість східної філософії на прикладі автентичних прислів’їв. Яскравим завершальним акцентом тижня стали історичні дебати. Учні продемонстрували високу культуру спілкування, глибоку обізнаність у проблематиці, вміння оперувати фактами та толерантно відстоювати власну позицію. Проведені заходи вкотре засвідчили, що сучасна освіта в нашій гімназії орієнтована на формування життєвих компетентностей: уміння критично оцінювати інформацію, працювати в синергії та впевнено реагувати на виклики часу. Висловлюємо щиру вдячність допитливим учням — за жагу до знань, педагогам — за високий професіоналізм та натхнення, а батьківській спільноті — за постійну підтримку й партнерство. Разом ми розбудовуємо інноваційний освітній простір!









