День англійської мови

Щороку 23 квітня на міжнародному рівні відзначається День англійської мови (English Language Day). Уперше День англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, вшанували в 2010 році з метою святкування багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Дату для святкування Міжнародного дня англійської мови обрано в пам’ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра, твори якого входять до числа найцінніших взірців літературної спадщини світу. Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови. Завдяки широкому розповсюдженню англійської мови, багато шанувальників творчості Шекспіра читають художню спадщину митця в оригіналі.

Уже традиційним стало відзначення цього дня й у нашій гімназії. Цього разу вчителі кафедри англійської мови провели з учнями тематичні онлайн-уроки та різноманітні заходи. Діти із задоволенням ділилися своїми думками щодо важливості вивчення англійської мови, а також спогадами про поїздки до англомовних країн, готували власні тематичні презентації. Був проведений літературний флешмоб, у якому учні залюбки цитували не тільки англійських класиків, таких як В.Шекспір, Р.Кіплінг, а також креативно підійшли до бачення творчості сучасних авторів. Проведені заходи ще раз довели, що англійська мова була, є і буде однією з найпопулярніших мов світу!

Тож вивчаймо англійську разом!

Фото:

Відео: