До 30-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Республікою Корея та Україною

10 лютого 1992 року були встановлені дипломатичні відносини між незалежною Україною та Республікою Корея. Із нагоди цієї важливої для обох країн дати від імені всього учнівсько-педагогічного колективу ми привітали Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні ЙВ пана Кім Хьонг Те. А учні, змотивовані учителем корейської мови К.Б. Вдовиченко, створили пізнавальне відео та написали есе про значення вивчення корейської мови та культури. Тож пропонуємо переглянути відеоролик та познайомитися з історіями наших гімназисток:

Лисенко Олександра, 10-А
Моя історія: корейська мова та культура

Моя історія бере початок у 2018 році, коли повернувшись додому з прогулянки, я випадково натрапила на кліп BTS, який зацікавив яскравими кольорами та новим, відмінним, а від того ще більш цікавішим, звучанням мови. Після цього я знайшла декілька інтерв’ю з учасниками гурту, і корейська мені видалася надзвичайно красивою. Думаю, це можна назвати уподобанням із перших слів (за аналогією, «любов із першого погляду»). На той час я вчилася в іншій школі і сама вивчала слова та граматику, а згодом прийняла рішення – перейти до Київської гімназії східних мов №1, щоб вивчати мову більш грунтовно. У цьому році буде вже 4 роки від початку її вивчення, і я з упевненістю можу сказати, що з плином часу бажання володіти корейською мовою та пізнавати культуру Кореї стало ще сильнішим.  

Грачова Марія, 10-А
Моя історія: корейська мова та культура

Зараз, в еру Інтернету, ми можемо знаходити багато інформації, яка нас цікавить. Можемо також дізнаватися про різні країни, їх культуру та менталітет. Коли я навчалася у 8-му класі, то дізналася про корейську дораму і подивилася її. Уже тоді мене почали цікавити корейські серіали. Через це захоплення я намагалася більше дізнаватися про Корею, k-pop, а далі – вивчати корейську культуру, яка видалася мені дуже колоритною, адже вона достатньо відрізняється від української, тому я захотіла дізнатися про багато речей, які раніше були мені не відомі. Перш за все, у корейській культурі, окрім серіалів,  мене зацікавив корейський традиційний одяг. Корейська культура багатобарвна, тому, переконана, багатьом буде цікаво дізнатися про неї, адже це по-справжньому захоплює.

Спіріна Дар‘я, 10-А
Моя історія: корейська мова та культура

Корейська мова – одна з найдавніших мов світу, якою спілкуються майже 80 мільйонів людей та яка з кожним роком стає все більш і більш популярною завдяки корейській хвилі: серіалам, пісням, надзвичайним краєвидам та розвиненим технологіям.

Вивчаючи  корейську, кожен отримує шанс навчатися в найкращих університетах світу, дивитися високоякісне кіно, слухати музику, яка надихає, любити себе та йти вперед,  незважаючи на труднощі.

Моя власна історія вивчення корейської мови почалася з надзвичайної пригоди.

17 січня 2019 року до нас у гімназію завітали вчителі з Республіки Корея, аби продемонструвати, як відбувається освітній процес у Пусані, Сеулі та на острові Чеджу. Після уроку, де учні мали змогу розповісти про знання місцевин Києва, найактивніші учасники перейшли до обговорення вражень від проведених  уроків, знаходячи спільне та відмінне між Україною та Кореєю. Саме там я надихнулася та дізналася більше про важливість відносин між нашими країнами.

Відвідавши різноманітні конференції, заглиблюючись у культуру цієї виняткової країни, ти розумієш: мова є сила. А з вивченням корейської мови допоможе КГСМ №1, яка виховує з натхненням та любов’ю.

Нізовцева Аліна, 10-А
Моя історія: корейська мова та культура

Декілька років тому я захопилася культурою Азії. Спочатку мою увагу завоював Китай, а за деякий час я закохалася в Корею. Мене дійсно приваблює її культура, творчість. Я відкрила для себе багато нового. Близько року тому я почала вивчати корейську мову, хоч це було для мене дещо складно. Та все ж таки мені вдалося її вивчити на достатньому рівні, щоб згодом вступити до Київської гімназії східних мов №1.
Моя мрія  – поїхати вчитися до Південної Кореї, тож я докладаю власні зусилля, щоб знати мову краще. Та сподіваюся, що мені вдастся досягти своєї мети.