Свято дітей у Японії

Нещодавно, 15 листопада, японці відзначили свято дітей — Сіті-го-сан( яп. 七五三). Це недержавне свято повністю присвячене дітям, а його назву можна дослівно перекласти як «сім-п’ять-три». Цього дня діти саме такого віку, зодягнувши спеціально зшиті для свята кімоно, хаорі і хакама, відвідують зі своїми батьками храми. Японці вважають, що немовля після трьох років стає дитиною, воно отож отримує дозвіл відрощувати волосся. Наступний рубіж — п’ять років у хлопчиків, коли вони можуть з’явитися в громадських місцях у хаорі, і сім років — у дівчаток — відзначається тим, що їм вперше кімоно підв’язується спеціальним поясом — обі. Ми не змогли оминути це свято увагою, тому вирішили відзначити його й під час дистанційного навчання, а також тоді, коли наші юні гімназисти повернулися за парти, бо що ж то за свято дітей без них самих?

Так, у понеділок учні 2-А, 2-Б і 2-В класів змогли долучитися до свята, адже їм у цьому році майже всім виповнилося 7 років. Ще однією сучасною традицією святкування є фотосесія у святковому кімоно. 

4-В і 4-Г під час дистанційного навчання підготували презентації для учнів 2-х класів. Долучилися й старшокласники (Вадим Суліковський, 9-Г), аби привітати молодших гімназистів.

Тож ділимося враженнями🇯🇵🧒👦

Історія

Японський фестиваль «Діти богів»

свято дітей у Японії